Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 50 - 60 van ongeveer 2000 voor Literatuur + Populaire fictie
Door Jackie van Laren...
| Ingenaaid boek
€ 5,99
<p>Deel 3 van de <em>Eilandliefde</em>-serie<br /> <br /> ‘Een achtbaan van emoties, drukte, aantrekkingskracht en ervaringen.’ Chicklit.nl<br /> <em><... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jackie van Laren...
| Ingenaaid boek
€ 5,99
<p>Deel 2 van de <em>Eilandliefde</em>-serie<br /> <em><br /></em>‘Een snelle en heerlijke roman die je niet snel wilt wegleggen.’ Hebban.nl<br /> &... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Een roman over de moed vinden om naar je geluk te zoeken – en ervoor te vechten
Door Lori Nelson Spielman & Sabine Muts...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
<p>Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas Sparks<br /> <strong><br /></strong>Annies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Boyd, William...
| Ingenaaid boek
€ 13,95
This is William Boyd's sweeping, heart-stopping new novel. Set at the end of the 19th century, it follows the fortunes of Brodie Moncur, a young Scottish musician, about to embark on the story of his ... Meer
Na het verlies van haar man vindt Kate opnieuw de liefde. Waarom is ze dan niet gelukkig?
Door Kristin Harmel & Daniëlle Stensen...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
<p>Een intens, aangrijpend en herkenbaar verhaal over de zoektocht naar nieuw geluk na een periode van rouw<br /> <br /> Nadat haar man Patrick tien jaar geleden omkwam bij een verke... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Danielle Steel & Mariette van Gelde...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
De hoogste eer, de nieuwe roman van Danielle Steel, vertelt het aangrijpende verhaal van een verzetsheldin die ten onrechte wordt beschuldigd van collaboratie tijdens de Tweede Wereldoorlog. Gaëlle i... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jill Mansell & Marja Borg...
| Ingenaaid boek
€ 7,99
Jill Mansell<br> Rozengeur en zonneschijn<br><br>Sophie Wells werkt als fotografe in de populaire badplaats St. Carys. Ze heeft besloten niet meer aan een relatie te beginnen; dat wi... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Ze zijn een tweeling, maar ongelooflijk verschillend. Tot een familiecrisis hen dwingt mader tot elkaar te komen.
Door Elin Hilderbrand & Annemarie Lodew...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
<p>‘Perfect voor een dag op het strand.’ <em>People</em><br /> <br /> Harper Frost fladdert door het leven en trekt zich van niets en niemand iets aan. Haar twee... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door David Mitchell & Harm Damsma...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
<p><em>‘Doorgang</em> jongleert op bekwame wijze met de klassieke ingrediënten van het spookhuisverhaal.’ **** <em>de Volkskrant<br /> <br /></em>Het geh... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Joep Stapel...
| Gebonden boek
€ 18,99
<p>Een sprankelende roman over liefde, verlies, spijt en de hunkering naar een ander leven<br /> <br /> Kaf is tweeëndertig, leraar Engels en bang om te vliegen. Samen met zijn best... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine