Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 40 - 50 van ongeveer 2000 voor Literatuur + Populaire fictie
Door Jackie van Laren...
| Ingenaaid boek
€ 5,99
<p>Deel 4 van de <em>Eilandliefde</em>-serie</p> <p>'Een heel spannend, romantisch verhaal over liefde en vetrouwen, vallen en opstaan.' Perfecteburenleesclub.blogspot<... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Rob Vente...
| Ingenaaid boek
€ 14,95
Rechercheur Fred Groen moet aanvankelijk geen moord oplossen, maar er eentje zien te verijdelen. Een gerespecteerde notaris in ruste, een ogenschijnlijk saaie, bedaarde vijftiger, gaat volledig door h... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Wouter van `Gorp & Atalanta Nehmour...
| Ingenaaid boek
€ 17,95
De Liemers is een gebied in Gelderland waar het nog gonst van de sagen en legenden. Zeven auteurs van uitgeverij Nimisa Publishing House hebben ieder een legende uitgezocht en herverteld. • Wist je ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Lucinda Riley...
| Ingenaaid boek
€ 11,95
The Seven Sisters #3 Following on from the bestselling The Seven Sisters and The Storm Sister, The Shadow Sister is the third book in Lucinda Riley's spellbinding series, loosely based on the mytholog... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Santa Montefiore...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
<p>Toscane, 1966. Van buiten de imposante muren van Villa Magdalena probeert een klein, in vodden gehuld meisje een glimp op te vangen van het huis en de schitterende tuinen van een van de macht... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Al lijkt ze gelukkig getrouwd, Audrey kan haar Argentijnse jeugdliefde niet vergeten…
Door Santa Montefiore...
| Ingenaaid boek
€ 7,99
<p>Audrey Garnet, haar zusje Isla en hun drie jongere broers groeien op in de beschermde, rustige Engelse wijk Hurlingham in Buenos Aires. Tot de twee vrijgezelle Engelse broers Cecil en Louis F... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Als een gezin alles verliest, hoe vindt het dan de weg terug naar geluk?
Door Luke Allnutt & Mireille Vroege...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
<p>Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop – voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls<br /> <br /> Rob Coates kan zijn geluk niet op. Hij deelt zijn le... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Ze groeiden samen op. Nu hebben ze elkaar harder nodig dan ooit…
Door Cathy Kelly & Annemie de Vries...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
<p>Een warme roman over de liefde voor je familie<br /> <br /> Cassie doet al haar hele leven alles perfect: zorgen voor de kinderen, haar man alle aandacht geven, de plichtsgetrouwe... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Een gepassioneerde affaire. Een duister geheim. Een smet op de toekomst…
Door Judith Lennox & Titia Ram...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
<p>Een indrukwekkend verhaal over liefde en verlies, passie en verraad, in de woelige tijden van de Tweede Wereldoorlog en de jaren erna<br /> <br /> 1938. Juliet Winterton reist van... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jackie van Laren...
| Ingenaaid boek
€ 5,99
<p>Deel 1 van de <em>Eilandliefde</em>-serie<br /> <br /> ‘Heerlijk voor op het strand of onder de parasol!’ <em>De Telegraaf, Vrouw</em><br />... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine