Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 10 - 20 van ongeveer 2000 voor Literatuur + Populaire fictie
Door Jill Mansell & Marja Borg...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
Waarom moest Essie ook zo nodig haar ware gevoelens in die brief zetten? Hij was alleen voor haar beste vriendin bestemd, en niet voor het hele internet. Dan had ze nu nog gewoon een huis, een baan en... Meer
Boek Niet Op Voorraad
1939. De Berlijnse Amanda vlucht met haar twee dochters naar Frankrijk, maar dan slaat het noodlot toe…
Door Armando Lucas Correa...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
<p>Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak<br /> <br /> Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,<br /> over liefde en schuld tijdens de Tweede Wer... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door John Boyne & Jan Pieter van der Ste...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
<p>‘Een ingenieuze roman waarmee John Boyne bewijst een van de meest overtuigende auteurs van zijn generatie te zijn.’ <em>The Observer</em><br /> <br /> Overal zijn ... Meer
Door Astrid Harrewijn...
| Ingenaaid boek
€ 13,99
dwarsligger 590 Astrid Harrewijn Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) Voor de lezers van Wij en Het Rosie Project Sommige dingen doe je gewoon niet als je halverwege de dertig bent. Zoals je ve... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Bernard Malamud & Else Hoog...
| Gebonden boek
€ 25,00
<p>Malamud geldt als een van de belangrijkste vertellers van de Joods-Amerikaanse literatuur en ontving voor zijn werk zowel de National Book Award als de Pulitzer Prize. Zijn drie mooiste roman... Meer
Milaan, 1495. Leonardo is bezig met een nieuw meesterwerk, maar een reeks verontrustende gebeurtenissen leidt hem af
Door Francesco Fioretti & Hans van Riems...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
<p>Een spannende historische roman over Leonardo da Vinci, een inkijk in de Italiaanse renaissance<br /> <br /> Milaan, 1495. Leonardo da Vinci werkt aan zijn nieuwste meesterwerk: d... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Heather O'Neill & Ton Heuvelmans...
| Gebonden boek
€ 19,99
<p>Een prachtige, poëtische roman – een modern, origineel sprookje<br /> <br /> Montreal, 1914. Twee baby’s worden midden in de winter achtergelaten in een weeshuis. Allebei bli... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane
Door Santa Montefiore & Erica Feberwee...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
<p>Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen<br /> <br /> Als de achtenzestigjarige weduwe Gracie een advertentie voor een kookcursus in een Tosc... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door John Boyne & Reintje Ghoos & J...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
<p>De grootse nieuwe roman van de auteur van <em>De jongen in de gestreepte pyjama</em> en <em>De grote stilte<br /> <br /></em>Voor de liefhebbers van <em... Meer
Boek Niet Op Voorraad
In het laatste jaar van de Eerste Wereldoorlog volgt een vrouw haar man naar het Drentse platteland. Maar dan breekt de Spaanse griep uit.
Door Michelle Visser...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
<p>Prachtig geschreven tijdsbeeld door de ogen van een jonge vrouw in een snel veranderende wereld<br /> <br /> De welgestelde Eline heeft, ondanks de Eerste Wereldoorlog die woedt i... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine