Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 150 - 160 van ongeveer 2000 voor Literatuur + Populaire fictie
Door Astrid Witte...
| Ingenaaid boek
€ 18,50
De relatie van de Maastrichtse postbode Wiel is pas verbroken en hij heeft het even helemaal gehad met zijn huidige leven. Daarom laat hij zich overplaatsen naar het dorpje Oosterend op Texel, waar hi... Meer
Boek Niet Op Voorraad
in Memoriam voor een Duitse Oostfrontsoldaat
Door Roland Derveaux...
| Ingenaaid boek
€ 21,00
Niet beschikbaar
In 1925 wordt het gezin van onderwijzer Franz Baltin, na twee dochters, gezegend met een zoon, Franz-Joseph. Als de jongen schoolrijp is, werkt elders in Duitsland een zekere Adolf Hitler aan een nieu... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Clemens Wisse...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Clemens Wisse schrijft over de welgevallen van boeren, meiden en ander plattelandsvolk. Deze omnibus, ‘Het mooiste van Clemens Wisse’, bevat drie prachtige streekromans van zijn hand. Wisses liefd... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Roos Verlinden...
| Ingenaaid boek
€ 18,95
Niet beschikbaar
Een bijzondere liefdesroman van topper Roos Verlinden die zich afspeelt op Texel. Samen met haar man Siebe woont Eline in een heerlijk huis op Texel. Deze zomer moet Eline het zonder Siebe doen, maar ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Clark-Platts, Alice...
| Ingenaaid boek
€ 19,95
'Tense, intriguing and memorable. I couldn't put it down' Sophie Hannah THREE CHILDREN WENT OUT TO PLAY. ONLY TWO CAME BACK. The Flower Girls. Laurel and Primrose. One convicted of murder, the other g... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Abbi Glines & Manon Berlang...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
‘Met series als Sea Breeze, Verboden Vrucht en Rosemary Beach weet de schrijfster haar fans steeds weer te boeien.’ – <b>Hebban</b> Krit is gevoelig voor verslaving – en vrouwen zi... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jos van Manen Pieters & Margreet Ma...
| Ingenaaid boek
€ 18,50
Jubileumomnibus 145 is een bundeling van de mooiste familieromans, met aan het eind twee korte verhalen van auteurs in dit genre. Deze jubileumomnibus heeft een verrassende samenstelling met de romans... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Clemens Wisse...
| Gebonden boek
€ 17,50
In ‘De dochters van Venhove’ van Clemens Wisse wil boer Koos zijn oudste dochter Dina graag koppelen aan de zoon van een van de rijkere boeren in het dorp. Dina gaat daar echter niet op in. Zij wo... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Syson, Lydia...
| Ingenaaid boek
€ 11,95
An intimate, intense, beautifully realised novel of possession, power and loss of innocence, for fans of Mister Pip and The Poisonwood Bible. 'An intelligent, beautifully written story about a dysfunc... Meer
Door Johanne A. Van Archem...
| Gebonden boek
€ 17,50
‘De grote brand’ van Johanne A. van Archem speelt zich af in het Enschede van de jaren 1860. Er komen veel vreemdelingen naar de dan nog kleine stad om te gaan werken in de textielindustrie. Hilde... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine