Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 140 - 150 van ongeveer 2000 voor Literatuur + Populaire fictie
Door Julie Klassen...
| Ingenaaid boek
€ 23,99
‘De bruid van Ivy Green’ van Julie Klassen is het derde en laatste deel in de Ivy Hill-serie over het gelijknamige pittoreske dorpje in Engeland. Er gebeurt van alles in Ivy Hill: Jane Bell krijgt... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
<p>Audrey Carlan brak internationaal door met haar successerie <em>Calendar Girl</em><br /> <br /> Honor is een highsocietyprinsesje dat schoon genoeg heeft van haar lege... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Berten Pil...
| Ingenaaid boek
€ 19,50
Nicaragua, jaren dertig van de vorige eeuw. De brave, controle­behoeftige Fanuel Alvarez staat tot zijn knieën in het stinkende water van een donkere kerker. Deze boekhouder van La Calzada, de onsch... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Gerda van Wageningen...
| Gebonden boek
€ 17,50
'Zussenliefde' van Gerda van Wageningen neemt je meen aar Oud-Beijerland, 1918. De bakkerij van Jan de Man floreert. Zijn zus Martha helpt hem in de winkel en in het huishouden. Maar wanneer Jan zich ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Catalijn Claes...
| Gebonden boek
€ 17,50
Catalijn Claes heeft een grote voorliefde voor de visserij, een vak dat lui aantrekt die hoe dan ook voor gedoe zorgen. Precies goed voor een streekroman! In ‘Geleende tijd’ staan de schipper en b... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Ooit waren Adrian en Irene verliefd, maar de glans is eraf. Waar ging het mis?
Door Nicci Gerrard & Sabine Mutsaers...
| Ingenaaid boek
€ 7,99
<p>Wanneer was het allemaal begonnen? Ze zou het nooit precies weten, al kon ze het later, als een vinger die op een kaart de brede rivier volgt tot aan het onzichtbaar dunne lijntje van haar oo... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Als Althea haar baan verliest, gooit ze het roer volledig om. Ze wil droomtuinen gaan ontwerpen, maar zullen haar eigen dromen ook uitkomen?
Door Katie Fforde...
| Ingenaaid boek
€ 17,99
Niet beschikbaar
<p>Heerlijke feelgood in de prachtige omgeving van de Engelse Cotswolds, voor de lezers van Cathy Kelly en Marian Keyes<br /> <br /> Althea Faraday is best tevreden met haar leven: z... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Bella Andre...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
<p>Deel 1 van de <em>Seattle Sullivans</em>-serie<br /> <br /> Bevat ook de novelle <em>Een perfecte nacht</em>, waarin goede vrienden van de Seattle Sullivan... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Gilbert, Zoe...
| Ingenaaid boek
€ 13,95
A captivating, magical and haunting debut novel of breathtaking imagination, from the winner of the 2014 Costa Short Story Award<br/><br/>The remote island village of Neverness is a world ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door David R. Gillham...
| Ingenaaid boek
€ 19,95
A powerful and deeply humane new novel that asks the question: What if Anne Frank survived the Holocaust?The year is 1945, and Anne Frank is sixteen years old. Having survived the concentration camps,... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine