Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 110 - 120 van ongeveer 2000 voor Literatuur + Prijs criteria
1939. De Berlijnse Amanda vlucht met haar twee dochters naar Frankrijk, maar dan slaat het noodlot toe…
Door Armando Lucas Correa...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
<p>Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak<br /> <br /> Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,<br /> over liefde en schuld tijdens de Tweede Wer... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Door Willem Bisseling...
| Ingenaaid boek
€ 17,99
<p>Van zwangerschapsyoga tot inentingen, kleding, de bevalling, geboortekaartjes en het consultatiebureau, een actueel en praktisch alternatief voor <em>Help, ik heb mijn vrouw zwanger gem... Meer
Door Rosie Walsh & Anne Jongeling...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
<p>Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een geheim in het hart.<br /> <br /> Stel je voor dat je een man ontmoet, een geweldige man, en zeven dagen met ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Kate Mosse & Merel Leene...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
<p>‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ <em>Algemeen Dagblad<br /></em><br />... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Een tijdreis van noord naar zuid
Door Lieke Noorman...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Lieke Noorman bezocht Portugal dertig jaar geleden voor het eerst, en bleef er komen. Nu gaat ze terug naar de mensen die ze toen leerde kennen, in de fadolokalen van Lissabon, of diep in het binnenla... Meer
Door Jill Mansell & Marja Borg...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
Waarom moest Essie ook zo nodig haar ware gevoelens in die brief zetten? Hij was alleen voor haar beste vriendin bestemd, en niet voor het hele internet. Dan had ze nu nog gewoon een huis, een baan en... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Mag je je familie in gevaar brengen om levens te redden?
Door Kristin Hannah & Asterisk...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
<p>De zussen Viann en Isabelle hebben altijd een goede band gehad, ondanks hun verschillen. Isabelle, de jongste en brutaalste van de twee, woont in Parijs, terwijl Viann op het platteland van F... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Bart Moeyaert...
| Gebonden boek
€ 12,50
In <em>Gedichten voor gelukkige mensen</em> maakt een dichter een reis door zijn stad, op zoek naar verhalen van nieuwkomers en thuisblijvers, van verliefden en eenzamen. Hij observeert ni... Meer
Politieverzet in oorlogstijd
Door Hinke Piersma...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Moffenknechten waren het, de politiemannen die ingrepen bij een demonstratie in het centrum van Amsterdam in december 1945. Het ‘Sieg Heil!’ galmde over het Leidseplein, een duidelijk bewijs dat d... Meer
Door Riley, Lucinda...
| Ingenaaid boek
€ 11,95
The Seven Sisters #2 Ally D'Aplièse is about to compete in one of the world's most perilous yacht races, when she hears the news of her adoptive father's sudden, mysterious death. Rushing back to mee... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine