Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 200 - 210 van ongeveer 2000 voor Literatuur + Prijs criteria
Door Graeme Simsion & Linda Broeder &am...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Het beste van Adam Sharp van bestsellerschrijver Graeme Simsion (Het Rosie Project) is een heerlijke roman over nostalgie, muziek en liefde. Na twintig jaar krijgt veertiger Adam Sharp uit het niets e... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Engeland, 1946. de nazi's hebben de macht in handen. eén man riskeert alles om een kind te redden - en zichzelf.
Door Tony Schumacher & Gerard Suurmeije...
| Ingenaaid boek
€ 7,50
<p>Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris – een van de acht beste thrillers van het jaar in de <em>VN Detective en Thrillergids</em><br /> <br /> Londen 1946. ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Loesje...
| Ingenaaid boek
€ 6,99
Verandering is van alle tijden. Toch is de wereld nog nooit zo snel veranderd als in de laatste twintig jaar. Alles is continu in beweging. Wat je nu weet of ziet kan morgen alweer anders zijn. Verand... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Carlos Ruiz Zafón & Nelleke Geel...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
<em>Vijftien jaar later is de herinnering aan die dag bij mij teruggekomen. Ik heb de jongen gezien die in de nevel van station Francia ronddoolde en de naam van Marina lichtte opnieuw op als ee... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Denis Thériault & Gertrud Maes &a...
| Ingenaaid boek
€ 7,50
<p>Ontroerend verhaal over een eenzame postbode die stiekem andermans brieven opent<br /> <br /> Door stiekem enveloppen open te stomen en de brieven te lezen, heeft postbode Bilodo ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Daniel Kahneman en Amos Tversky: Een vriendschap die ons denken veranderde
Door Michael Lewis & Robert Neugarten...
| Ingenaaid boek
€ 5,00
<i>Twee breinen</i> onderzoekt de vriendschap en de psychologische theorieën van de twee Israëlische academici Daniel Kahneman en Amos Tversky. Hun ideeën over het menselijk oordeel en ... Meer
Door Cheryl Strayed & Marja Kooreman...
| Ingenaaid boek
€ 5,95
Krachtig en recht uit het hart: een jonge vrouw maakt na het verlies van haar moeder en een scheiding een 1700 kilometer lange solo-hike. De tocht is slopend, zowel emotioneel als fysiek, maar maakt h... Meer
Door Martine Bijl...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Niet beschikbaar
Martine Bijl hanteert de pen al jaren: teksten voor haar theatersolo’s, liedjes, vertalingen van musicals, columns in Zin, sprookjes en teksten voor Heel Holland Bakt. In Hindergroen schrijft ze ove... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Leïla Slimani & Gertrud Maes...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Myriam is moeder van twee kinderen en wil haar baan als advocaat hervatten. Ondanks de bezwaren van haar man gaat ze op zoek naar een nanny. Na een intensieve zoektocht vinden ze in Louise de perfecte... Meer
Uitneembare kaarten om te krassen + 1 kraspen
Door ...
| Gebonden boek
€ 9,99
Niet beschikbaar
Deze kleurkaarten om te krassen zijn een prettige manier om je te ontspannen. Zoek een comfortabel plekje, laat de rust over je heen komen en kras zorgvuldig beetje bij beetje de katten in de prachtig... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine