Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 60 - 70 van ongeveer 2000 voor Kinderen en Jeugd + Prijs criteria
Door Anna Ruhe & Claudia Carls & Da...
| Gebonden boek
€ 16,99
<h1>Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor!</h1> <p>Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is het eerste wat Lu... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Geronimo Stilton...
| Gebonden boek
€ 10,95
Dit is een Makkelijk Lezen boek en heeft een leesniveau vergelijkbaar met AVI E3. Deze boeken zijn erop gericht om kinderen te stimuleren om te lezen. Het zijn echt Stilton boeken, maar dan wel met gr... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Geronimo Stilton...
| Gebonden boek
€ 10,95
Dit is een Makkelijk Lezen boek en heeft een leesniveau vergelijkbaar met AVI E3. Deze boeken zijn erop gericht om kinderen te stimuleren om te lezen. Het zijn echt Stilton boeken, maar dan wel met gr... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Samenleesboeken
Door Geronimo Stilton...
| Gebonden boek
€ 13,50
Een Stilton Samenleesboek voor de beginnende lezer! Samen een boek lezen is niet alleen erg gezellig, het is ook stimulerend voor kinderen en het bevordert het taalbegrip! In dit boek kan de beginnend... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Thea Stilton...
| Gebonden boek
€ 21,50
In het Sterrenrijk is langzaam het kostbare sterrenlicht aan het doven. En Kometa, de fee die zorgt voor het evenwicht in de kosmos, is nergens te vinden. Via het Zeven Rozen Instituut worden de Thea ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Thea Stilton & Dorette Zwaans...
| Gebonden boek
€ 12,50
De ouders van de prinsessen komen op bezoek op hun school. Samah probeert een toespraak voor te bereiden, wat maar niet goed wil lukken. Ze zoekt net troost bij haar trouwe paard Astor, als haar zusse... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Nicola Davies & Emily Sutton...
| Gebonden boek
€ 13,50
Hoeveel soorten levende dingen zijn er op aarde? HEEL erg VEEL! En hoe beter je kijkt, hoe meer je ontdekt. In dit boek zie je dat alle levende dingen - ook wij - onderdeel zijn van een groot, mooi sy... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Thea Stilton...
| Gebonden boek
€ 15,50
De ouders van Violet hebben haar en haar vriendinnen uitgenodigd om naar China te komen voor haar verjaardag! Wat muizinnig cool! De Thea Sisters vliegen erheen, bewonderen het prachtige land en ontmo... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Geronimo Stilton...
| Gebonden boek
€ 10,95
Oei, Rotsfort schudt op zijn grondvesten! Dat moet wel een aardbeving zijn ... of toch niet? Potjandino, zouden de oerknagers op uitsterven staan? Maar dat laat Thea niet gebeuren! Kordaat leidt ze ee... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Manon Berns...
| Gebonden boek
€ 14,99
De ondergrondse Rembrandt De Blockbusters gaan op scoutingkamp in Maastricht. Daar voeren ze allerlei spannende opdrachten uit en ze ontdekken dat er in de Tweede Wereldoorlog van alles verborgen werd... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine