Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 2000 voor + Prijs criteria
Door Youp van 't Hek...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
Youp en zijn columns. Gehaat en geliefd. Een tussenweg is er niet. Iedere zaterdag is de pagina met Youps stukje de eerste die de meeste NRC-lezers opslaan. Het is een eigenzinnige keek op de week van... Meer
Gouden Boekjes
Door Sjoerd Kuyper & Emanuel Wiemans...
| Gebonden boek
€ 7,99
‘Meisjes en jongens,’ zegt meester Tom, ‘ik heb een vraag.’ Alle kinderen gaan rechtop zitten. ‘Wie,’ vraagt meester, ‘komt er zondag naar onze stad?’ Niemand weet het. ‘Op een boot,... Meer
Door Tjibbe Veldkamp & Kees de Boer...
| Gebonden boek
€ 8,99
Niet beschikbaar
</p><em>dit is agent.<br />dit is zijn hond.<br />en dit is...<br />hee...<br />dat is gek,<br />de cel is leeg.<br />waar is boef?<br />net was h... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door ...
| Ingenaaid boek
€ 6,99
Loesje zet Nederland aan het denken met haar scherpe teksten. Ze springt in op de actualiteit, geeft die een verrassende draai, en besteedt ook aandacht aan dingen die niet in de krant komen. Dit boek... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Mark Retera...
| Ingenaaid boek
€ 8,50
Boek Niet Op Voorraad
Het kleine River Cottage boek met groenten in de hoofdrol
Door Hugh Fearnley-Whittingstall...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
De recepten met groente uit Veg! zijn een megasucces. En nu is er dan ook een speciale, kleine Veg! - 224 pagina's met recepten met groente in de hoofdrol. Niet alleen voor de vegetariër, maar voor i... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Levenslessen die ik heb onthouden
Door Pieter Winsemius...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Pieter Winsemius belicht de leermomenten uit zijn leven: uit zijn carrière in de politiek en het bedrijfsleven, zijn belevenissen in de sportwereld en uit zijn jeugd en het leven met zijn gezin. Het ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Willy Vlautin & Dirk-Jan Arensman...
| Gebonden boek
€ 10,00
<p>‘Willy Vlautin is de literaire evenknie van Springsteen. Dit boek is alle media-aandacht meer dan waard.’ <em>NRC Handelsblad<br /> <br /></em>Horace Hopper werd a... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Als twee mensen een geheim bewaren, is drie net één te veel…
Door Isabel Ashdown & Fast Forward Trans...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
<p>Psychologische thriller over vriendschap, duistere geheimen en verraad<br /> <br /> Achttien jaar geleden zei Martha haar beste vriendin Juliet Sherman gedag op een donker weggetj... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Philip Kerr & Herman van der Ploeg...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
<p>Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris<br /> <br /> <em>Als de doden niet herrijzen</em> was <em>VN</em>-thriller van het jaar<br />... Meer

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine