Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 20 - 30 van ongeveer 75 voor Jeannet + Dekker
Door Cora Carmack & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 17,99
Wanneer haar afstuderen in zicht komt, vraagt Nell DeLuca zich af of ze wel alles uit haar studententijd heeft gehaald, omdat ze altijd alleen maar met haar studie bezig is geweest. Ze maakt een bucke... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
<p>Het derde deel van Audrey Carlans verslavende, hotte nieuwe serie die zich afspeelt in een yogaschool<br /> <br /> Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylv... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
<p><em>Yoga Girl,</em> de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als <em>Calendar Girl!</em><em><br /></em><br /> Voor lezers van Maya ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
stop met je zorgen maken over wat je zou moeten doen, maak af wat je nog moet doen en start met wat je wilt doen.
Door Sarah Knight & Lauren Harms & ...
| Gebonden boek
€ 18,50
Get your sh*t together van Sarah Knight gaat over uitvinden waar je wel f*cks om wil geven, de kracht van negatief denken, minder uitgeven en meer besparen, je angsten managen, tools om je sh*t op ord... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Gail McHugh & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 17,99
HET STEAMY VERVOLG OP INTERNATIONALE BESTSELLER TWEESTRIJD<br> <br> Emily Cooper heeft eindelijk ingezien dat haar relatie met de manipulatieve Dillon niet goed voor haar is. Ze blaast hun... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Cora Carmack & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Dylan is ervan overtuigd dat ze de wereld een betere plek kan maken, als ze er maar fel genoeg voor strijdt. Om welk goed doel het ook gaat, Dylan staat op de barricaden. Wanneer ze door de politie wo... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Gail McHugh & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Niet beschikbaar
Emily Cooper is kapot van het overlijden van haar moeder en verhuist naar New York om opnieuw te beginnen. Haar vriend Dillon wil dat ze bij hem komt wonen, maar Emily is daar nog niet klaar voor en t... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jennifer Probst & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
<p>Het vijfde en laatste deel van de populaire <em>Op zoek naar de ware</em>-serie<br /> <br /> De fans zullen weer smullen van dit nieuwe deel in de <em>Op zoek na... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Cora Carmack & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 17,99
Dallas Cole heeft een hekel aan football. Haar vader is footballtrainer dus haar hele leven staat in het teken van de sport. Ze is blij als ze kan gaan studeren en even van de sport verlost zal zijn. ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jessica Clare & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
<p>De miljonairsclub is een geheim genootschap van zes ongelooflijk knappe, rijke mannen – maar in de liefde zijn ze minder succesvol<br /> <br /> Jonathan Lyons is een beruchte pl... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine