Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 10 - 20 van ongeveer 74 voor Jeannet + Dekker
Off Campus 3
Door Elle Kennedy & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 18,50
Niet beschikbaar
Dean Di Laurentis krijgt altijd alles wat hij wil. Hij is nog geen meisje tegengekomen dat zijn charmes kan weerstaan. Totdat hij Allie ontmoet.<br> Allie Hayes gaat bijna afstuderen, maar heeft... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Adviezen voor vrouwen die willen groeien in hun werk
Door Lois P. Frankel & Lois Frankel &am...
| Gebonden boek
€ 15,99
<p>Het ultieme carrièreboek voor vrouwen in een prachtige nieuwe uitvoering<br /> <br /> Werk jij altijd non-stop door zonder pauze? Maak je je zorgen of je anderen niet beledigt me... Meer
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
Niet beschikbaar
<p>Deel 7 van de <em>Yoga Girl</em>-serie<br /> <br /> Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, Maya Banks, E.L. James, Sylvia Day<br /> <br /> Luna’... Meer
Boek Niet Op Voorraad
365 dagen mindfulness
Door Jocelyn de Kwant & Sanny van Loon &a...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
Creative flow is een prachtig geïllustreerd mindful werkboek dat je uitnodigt om elke dag iets kleins met volledige aandacht te doen. Rust en bezinning zijn namelijk mooie tegenhangers van stress en ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Cara J. Stevens & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
De ultieme BTS-fanguide, vol met mooie foto’s en heel veel info over BTS en hun ARMY!<br><br> In deze onofficiële biografie lees je alles over RM, J-Hope, Suga, Jimin, V, Jin, en Jungko... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Vi Keeland & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 18,99
Reese is op een date die ongelooflijk saai is, dus spreekt ze op de voicemail van een vriendin in dat ze zo gauw mogelijk teruggebeld wil worden met ‘een noodgeval’, zodat ze weg kan. Een knappe m... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Elle Kennedy & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 18,99
Hannah Wells heeft een enorme crush op Justin Kohl, de hunk van het footballteam. Maar hoe kan ze ervoor zorgen dat hij haar eindelijk ziet staan?<br> Garrett Graham is de populaire aanvoerder v... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
<p><em>Yoga Girl,</em> de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als <em>Calendar Girl!</em><em><br /></em><br /> Voor lezers van Maya ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
<p>Een gepassioneerd, romantisch liefdesverhaal met een vleugje drama<br /> <br /> Nadat het huwelijk van Monet Holland strandde, raapte ze de scherven van haar gebroken hart zo goed... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Cora Carmack & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 17,99
Wanneer haar afstuderen in zicht komt, vraagt Nell DeLuca zich af of ze wel alles uit haar studententijd heeft gehaald, omdat ze altijd alleen maar met haar studie bezig is geweest. Ze maakt een bucke... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine