Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 36 voor Ralph + van + der + Aa
Mijn leven als sluipschutter in de strijd tegen ISIS
Door Azad Cudi & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Schot in het duister van Azad Cudi is het ongelooflijke verhaal van een Koerdische sluipschutter in de strijd tegen ISIS. Toen in Syrië in 2011 de burgeroorlog begon, besloten Koerdische vrijwilliger... Meer
Boek Niet Op Voorraad
kleine dingen die je leven kunnen veranderen… en misschien de wereld
Door Admiraal McRaven & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
Admiraal William H. McRaven sprak in 2014 bij de diploma-uitreiking van de Universiteit van Texas. Hij vertelde hoe zijn opleiding tot Navy SEAL hem zijn hele leven lang heeft geholpen om succesvoller... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Een psychologische verkenning
Door Claudia Hammond & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 18,50
In de zomer van 1994 verbrandden bandleden van The klf echte bankbiljetten ter waarde van 1 miljoen pond. Het publiek was hevig verontwaardigd en boos. Hadden de artiesten hun geld verspild aan nieuwe... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Michael Honig & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 23,99
Een datsja vlak buiten Moskou, twintig jaar in de toekomst. De ooit zo machtige en berekenende Vladimir P. is aan het dementeren, omringd door een schaar aan bedienden, maar verder grotendeels vergete... Meer
Boek Niet Op Voorraad
de wetenschap achter hoe we proeven
Door Bob Holmes & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 25,99
Niet beschikbaar
In 'De sensaties van smaak' laat Bob Holmes zien wat er aan de basis ligt van smaak: de chemische, biologische en psychologische processen die plaatsvinden wanneer we eten. Ook kijkt hij mee over de s... Meer
Boek Niet Op Voorraad
roman
Door Mitch Albom & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 19,95
Op een ochtend gaan in het stadje Coldwater, in de staat Michigan, diverse telefoons over. De bekende stemmen aan de andere kant van de lijn zeggen dat ze bellen vanuit... de hemel. Is dit het grootse... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Rebellen dreigen de macht over te nemen. Porter en Bald worden tot het uiterste getest in de Afrikaanse jungle
Door Chris Ryan & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
<p>Een <em>Strike Back</em>-thriller<br /> <br /> John Porter en John Bald worden op een nieuwe missie gestuurd in Sierra Leone. Samen moeten ze Ronald Soames opsporen en... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Lessen in slaap
Door Richard Wiseman & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Wat gebeurt er tijdens onze slaap? Wat is het beste moment om te ontwaken? Wat kunnen we doen om snurken tegen te gaan? Hoe kunnen we nachtmerries voorkomen? Wat zijn de geheimen van ‘superslapers... Meer
Boek Niet Op Voorraad
De een kent de waarheid. De ander gelooft de leugen. Wat is gevaarlijker...?
Door Steve Cavanagh & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
<p>Voor de lezers van Michael Connelly, Lee Child en John Grisham</p> <p>Leonard Howells ergste nachtmerrie is uitgekomen. Zijn dochter Caroline is ontvoerd. Op de politie kan hij ni... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Ernest Cline & Ralph van der Aa...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
Tot in onze tijd is de persoonlijke ontdekking van Rome een vormende gebeurtenis. Niet voor niets gaan alle Nederlandse gymnasia op Romereis.<br> Aan de hand van drie beroemde Romereizigers (Mon... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine