Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 71 voor Jeannet + Dekker
Een familiegeheim brengt twee halfzussen op het spoor van dramatische gebeurtenissen in het bezette Parijs rond 1940
Door Barbara Keating & Stephanie Keatin...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
<p>‘En aan mijn dochter in Frankrijk laat ik de rest van mijn nalatenschap na...’ Met deze woorden eindigt het testament van Richard Kirwan, tot verbijstering van zijn Ierse gezin. Ook het l... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Anna Todd & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 10,99
<p>Deel 1 van de <em>After</em>-serie<br /> <br /> Het meisje en de badboy: een droom komt uit…<br /> <br /> De achttienjarige Tessa Young heeft haar vriend... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Voor meer rust in je leven
Door Nicola Ries Taggart & Jeannet Dekk...
| Gebonden boek
€ 12,99
Calm the chaos is voor iedereen die zich overweldigd voelt door de eindeloze stress en to-dolijstjes van het dagelijks leven. Dit praktische dagboek helpt je om orde te scheppen in je innerlijke chaos... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Waarom dieren zo op ons lijken in denken, doen en laten
Door Norbert Sachser & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
<h3>Want dieren zijn precies als mensen. Fascinerende feiten en interessante weetjes over het gedrag van dieren. </h3> <p>Cavia's vermijden sociale stress. Dolfijnen en olifanten kun... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Kristen Callihan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 18,50
De regels:<br> 1. We zoenen niet<br> 2. We blijven niet bij elkaar slapen<br> 3. We vertellen dit aan niemand<br> 4. We worden NIET verliefd<br> <br> Anna Jones wil... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
<p>Audrey Carlan brak internationaal door met haar successerie <em>Calendar Girl</em><br /> <br /> Silas McKnight is zo’n man die alle vrouwen willen hebben: steenrijk,... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Off Campus 2
Door Elle Kennedy & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 18,50
John Logan lijkt het perfecte leven te hebben: hij is een van de sterren van het succesvolle ijshockeyteam, haalt goede cijfers en over aandacht van vrouwen hoeft hij zeker niet te klagen. Met zijn go... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
Niet beschikbaar
<p>Deel 7 van de <em>Yoga Girl</em>-serie<br /> <br /> Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, Maya Banks, E.L. James, Sylvia Day<br /> <br /> Luna’... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Off Campus 3
Door Elle Kennedy & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 18,50
Niet beschikbaar
Allie Hayes gaat bijna afstuderen, maar heeft nog geen idee wat ze daarna wil gaan doen. En ze heeft het ook nog eens net uitgemaakt met haar vriend. Een rebound met Dean, de one night stand-koning va... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Audrey Carlan & Jeannet Dekker...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
<p>Audrey Carlan brak internationaal door met haar successerie <em>Calendar Girl</em><br /> <br /> Honor is een highsocietyprinsesje dat schoon genoeg heeft van haar lege... Meer
Boek Niet Op Voorraad

facebook Pantheon

 

info@pantheonboekhandel.nl
__________________________


binnen 1 dag

Als u boeken bij Pantheon bestelt, zijn deze er doorgaans al de volgende dag. Uiteraard kunt u via onze Libris website uw boeken ook thuis laten bezorgen, Ook dan heeft u ze de volgende dag in huis. We rekenen geen verzendkosten bij bestellingen boven de €15,-

Bzoek de boek zoekengine